Arbitri: D. Balaj – A. Gurza, O. Bolos. Observator: C. Mezei

Andrei Blidar
Medan Ovidiu, Pop Bogdan, Lupan Nicu, Ioan Dobrican
David Gabriel, Ember Mirel, Pricop Ovidiu, Chiver Nicu
Muresan Gabriel, Chiver Bogdan

In minutul 32 la scorul de 1-0 pentru noi portarul Andrei Blidar este eliminate pentru injurii iar portar intra Pop Bogdan. In repriza a doua Laschia are 2 bare in 2 minute.
In min 81 David Gabriel inscribe dupa un sut de la marginea careului isi scoate tricoul si ia galben, in min 90 acelasi David face hent si ia rosu.

Felicitari echipei pentru rezultat, a fost greu in teren dar va asigur ca si pe margine a fost la fel de greu J
Bravo pentru marcatorii golurilor, unul mai frumos ca celalalt, poate daca dadeam mai des la poarta ii bateam si mai rau.

Pacat de cele 2 rosii dar vreau sa fiu foarte bine inteles : nu am fost, nu sunt si nu voi fii niciodata adeptul promovarii indisciplinei iar la echipa noastra nu accept si nu tolerez acte de indisciplina + ca aceste rosii vor fi platite de jucatori.

Sunt foarte dezamagit de unii jucatori care nu vin la meciuri indiferent din ce postura joaca, titular sau rezerva. Cine nu doreste sa vina la echipa nu i obliga nimeni dar astept de la voi sms clar ca nu mai doriti sa veniti, ramanem prieteni si asta este.

Avem 2 saptamani de pauza, pana in 25 mai cand avem meci la Coruia pe care trebuie sa l castigam.

Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template