Timar Paul, Lupan Nicu, Miclaus Bogdan, Chiver Bogdan (Dobrican Daniel)
Pricop Ovidiu, Pop Florin, Pricop Catalin (Ember Mirel), Pop Gavril (David Gabriel)
Somcutean Flaviu (Dorinel Curtuiusan), Muresan Gabriel.

De mentionat ca la acest meci s-a folosit echipamentul de antrenament.

S-a jucat pe un vant si un frig patrunzator, fiind si primul meci din acest an, echipa de la Dumbravita s-a miscat bine in prima repriza cand ne-am creat cateva ocazii.
Repriza a 2 a a fost foarte spectaculoasa, cu 6 goluri, dupa scorul de 2-2 am jucat in 10 oameni, din cauza schimbarilor epuizate, un jucator al nostru fiind accidentat, la 3-2 pentru Copalnic am avut 2 ocazii clare de gol (singur cu portarul), din pacate in loc de 3-3, la urmatoarea faza Copalnic Manastur a marcat ultimul gol al meciului.

Felicitari Dumbravita, felicitari Copalnic Manastur.

Dupa meci conducerea celor de la Copalnic impreuna cu primarul comunei a invitat echipa de la Dumbravita la un guias la Caminul Cultural.

Echipa AS Dumbravita multumeste celor de la Copalnic Manastur pentru acest frumos gest.

Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template